to startpage
    kalite Profili
Ana Sayfa Şirket Ürünler Servis Kalite Pencere Tekniği
 
  Lojistik
  Teknik
Pazarlama
  Geri Dönüşüm

  Pazarlama
VEKA’ya özgü reklam araçları
 devam
  Fon resimleri
Bilgisayarınızı VEKA’nın fon resimleri ile büyüleyin
 devam

Pazarlama

Kapsamlı ve satışları destekleyici programımızla müşterilerimizin işleri ile de ilgilenmekteyiz. Pazarlama ve satış konulu seminerlerimizde şirketinizin rekabet gücünü nasıl artırabileceğinizi, pazarda güçlü bir pencere uzmanı olarak nasıl yer alabileceğinizi ve yeni müşteri portföyü edinebileceğinizi de göstermekteyiz.

Örneğin tadilata taarruz „V+“ ile. Böylelikle pencere imalatçılarının eline, tadilat piyasasını sistematik olarak işleyebilecekleri (profesyonel, yeniklikçi ve etkili) bir konsepti vermekteyiz.

Günlük reklam uygulamalarınız için size birçok reklam araçları ve gerekli lojistik bilgileri sunuyoruz Sizi ilgili broşürler, bilgilendirici ilan sayfaları ve piyasaya dağıtılabilecek nitelikteki satışları destekleyici malzemeler ile destekliyoruz. Bu malzemeleri kendiniz de tasarlayabilir ve şirketinizin adı altında kullanabilirsiniz.

Planlayıcılara, mimarlara ve bireysel müteahhitlere yönelik CD-ROM’larımız sayesinde zamana uygun pencere planlaması bütünlük kazanmış olur. Kapsamlı programımız satıcıların pazarlama faaliyetlerini desteklemekle kalmaz, müşteri ilişkilerini de destekler. Böylelikle evler ile ilgili fuarlarda, sergilerde ve müşteri toplantılarında da sizi destekliyoruz.

VEKA müşterisi olarak kapsamlı katalog ve eşantiyon programımızı şimdi online olarak da sipariş edebilirsiniz (doğrudan buradaki Partnerforum sayfamızdan). .

Ürünlerimizle ilgileniyor musunuz veya inşaat mı yapıyor ve ilave bilgilere l ihtiyaç mı duyuyorsunuz? Buradan ücretsiz olarak broşür, veri sayfaları ve müteahhitlere yönelik CD-ROM siparişi verebilirsiniz.

 

  bu sayfayı yazdır
  sayfanın başına dön
  geri