to startpage
    kalite Profili
Ana Sayfa Şirket Ürünler Servis Kalite Pencere Tekniği
 
Lojistik
  Teknik
  Pazarlama
  Geri Dönüşüm

  Teslimat hizmeti
Lojistiğimiz – Avantajınız
 devam

Hizmette Güçlü Lojistik

Modern lojistik sistemimiz sayesinde en yüksek talepleri dahi en kısa sürede yerine getiriyoruz. Sektörün önde gelen şirketi olarak pazarın tamamında müşterilerimize eşi bulunmayan kapsamlı bir ürün paleti sunuyoruz. 36.000 m²’lik bir depo alanında bulunan 1.600’den fazla farklı profil kesitleri ve geometrileri sürekli olarak sipariş edilebilir ve teslimata hazırdır. Bir yandan, kapsamlı bu stoklama sayesinde, ürünleri kendileri teslim alan kişi ve şirketler VEKA’nın tüm teslimat programından yararlanabilmekte, diğer yandan ise müşterilerimize çok özel bir hizmet sunulmaktadır.

Kısa vadeli taleplerde dahi hızlı ve esnek bir şekilde hareket eder ve arzu edilen ürünleri beş gün içerisinde Avrupa içerisinde ilgili yere teslim ederiz.

VEKA’nın Sendenhorst’daki deposundan günde 200.000 Metre’den fazla profil Avrupa’daki müşterilere ulaştırılmaktadır. VEKA’ya bağlı şirketlerimiz ve temsilciliklerimiz sayesinde, bilgi birikimimiz (Know-how), birinci sınıf ürünlerimiz ve yerel hizmetimiz ile müşterilerimize dünya çapında kendi yerlerinde yakınız.

 

  bu sayfayı yazdır
  sayfanın başına dön
  geri