to startpage
    kalite Profili
Ana Sayfa Şirket Ürünler Servis Kalite Pencere Tekniği
 
  Profil konfigüratörü
  Ürün Değerleri
  Ürün Verileri
  Kanat Ebatları
  İzotermler
  Montaj Talimatları
  Yapı Elemanı Pencere
  Test Sertifikaları
 

Pencere Tekniği – Sistemli Yenilikler


Pencereler, içerisi ile dışarısı arasında bir bağlantı yaratırlar ve binanın değerine tasarımsal açıdan değer katmalı ve bu değeri korumalıdırlar. Kullanıcı ise kolay ve güvenilir çalıştırma, az oranda bakım ve onarım, davetsiz misafirlere karşı koruma ve pencerelerin uzun ömürlü olmalarını beklemektedir.
Tüm bu beklentileri yerine getirebilmek için en önemli şartlar arasında yüksek kaliteli yapı elemanlarının işlenmesi ve mükemmel üretim teknikleri yer almaktadır.

Yapı Elemanı - Pencere
Avrupa normlarının uyumlulaştırılması çerçevesinde şu anda bir değişiklilik söz konusudur. Norm ve Nizamnameler, pencerelere yönelik talepleri değiştirmektedir. Burada, gelecekte geçerli olacak değerleri bulabilirsiniz.
devam

Profil Konfigürasyonu – Duvara Bağlantı
Profil konfigüratörü vasıtasıyla VEKA’ya ait aklınıza gelebilecek tüm profil kesitlerini yaklaşık olarak araştırabilirsiniz. Buradan profil sistemi, çerçeve, kayıt, kanat ve açılım şekli bireysel olarak ve objeye özgü bir şekilde seçilebilmektedir. Duvar montajını bireysel olarak planlayabilir ve izoterm hesaplama yardımı ile geçerli Normların yerine getirilip getirilmediğini kontrol edebilirsiniz. Bu şekilde ortaya çıkarılan aşamaların çıktısı yazıcıdan alınabilmekte ve kendinize ait CAD programında DWG dosyası olarak kullanılabilmektedir.
devam

Ürün Verileri
Bu ürün verileri teknik ayrıntıları ve çeşitli profil sistemlerine ilişkin bilgileri yansıtmaktadır.
devam

Ürün Değerleri
VEKA profilleri ile ulaşılabileceğiniz ısı- ve ses yalıtımına veya mukavemet sınıflarına ilişkin bilgiler mi arıyorsunuz? O zaman burada doğru adrestesiniz!
devam

Kontrol/Test Raporları
Ürün kalitesine ve taleplerine yönelik gerçekleştirdiğimiz sürekli iyileştirmeler ve kontroller, günümüzdeki rekabetin üstesinden gelebilmemiz için son derece önem taşıyan şartlar arasında yer almaktadır. Nizamnameler, yönergeler ve DIN- veya AB yönetmelikleri ve kontrol normları, ürünlerin karşılaştırılabilir olması açısından esas teşkil etmektedirler. Bu nedenle bağımsız kontrol/denetim enstitüleri VEKA ürünlerinin kalitesini düzenli olarak kontrol etmekte ve sertifikalar ile onaylamaktadırlar.
devam

İzoterm
Burada profil sistemlerine ve yapı montajına bağımlı izoterm dizaynlarını bulabilirsiniz.
devam

Montaj ile ilgili bilgiler
Yüksek kaliteli yapı elemanlarının kusursuz montajı için bu bilgiler çok yararlıdır.
devam

 

  bu sayfayı yazdır
  sayfanın başına dön
  geri