to startpage
    kalite Profili
Ana Sayfa Şirket Ürünler Servis Kalite Pencere Tekniği
 
  Sistemler
  Ürün Grupları
  Dizayn/Tasarım
    Sistem Dizaynı
    Dizayn Örnekleri
    Orantılar ve şekiller
  Renkler ve Dekorlar
    Karolaj Sistemleri
  Dünya Çapındaki Sistemler
  Plaka Sistemleri
  Sanal Showroom

  VEKA Renk Paleti
Büyük seçim imkanı olan üniversal renklerden ve ahşap dekorlardan kendiniz ikna olun.
 devam

Böylelikle eviniz renklenir

Renkli pencere ve kapılar tasarımları vurgularlar. VEKA, üniversal renklere ve ahşap dekorlara sahip kapsamlı bir program ile her kesin zevkine uygun bireysel çözümler sunmaktadır. Renk seçimi, her ev tipine ve cephe dizaynına uyumlu bir şekilde yapılabilir. Renk folyoları tek veya çift taraflı kullanılmaktadır. Böylelikle renklerimizi çok yönlü, hatta iç ve dış mekan için farklı kombine edebilirsiniz.

Test Edilmiş Kalite

Profil ekstrüzyonunda da olduğu gibi, renkli profillerimizin yüzeyleri açısından da VEKA’ya özgü aynı kalite kriterleri dikkate alınmaktadır. İmalat yöntemimiz her zaman için eşit yapıları ve renkleri garantilemekte ve yoğun güneş ışığında veya yıpratıcı deniz ikliminde dahi hava şartlarına ve renk solmalarına karşı yüksek oranda dayanıklılık göstermektedir.

Apropos Recycling

VEKA Umwelttechnik GmbH , Behringen’de (Thüringen) Avrupa’nın en modern PVC-Geri Dönüşüm Tesisini işletmektedir. Bu tesiste komple PVC pencereler, kapı tesisatları, panjurlar ve PVC plakalar kıyılıyor ve otomatik olarak malzemelere göre ayrıştırılıyor. Tabi ki bu renkli profiller için de geçerlidir. Son derece yüksek teknoloji renkleri tanımakta ve malzemeleri uygun bir şekilde ayırmaktadır. Geri dönüşüm ile kazanılan PVC 100% saftır ve kalite kaybı olmaksızın yeni profil imalatı için tekrar üretime sokulmaktadır.

 

  bu sayfayı yazdır
  sayfanın başına dön
  geri