to startpage
    kalite Profili
Ana Sayfa Şirket Ürünler Servis Kalite Pencere Tekniği
 
  dünya çapında VEKA
  Tarihçe
Şirket Profili
  Ortaklık Profili

Şirket Profili

Tüm girişimlerimizde müşterilerimizin istekleri faaliyetlerimizin odak noktasını oluşturmaktadır. Ulusal sınırlar ve kıtalar ötesi faaliyet gösteren şirketler grubu olarak, müşterilerimizin bireysel isteklerine dünya çapında hitap ediyoruz.

Burada sadece ürünlerimizi doğrudan satın alan müşterilerimiz, pencere imalatçılarını ve satıcılarını değil, profillerimize sahip hazır yapı elemanlarını planlamalarına ve dolayısı ile binalarına dahil eden müteahhitleri ve mimarları da kastediyoruz.

Söz konusu farklı bu müşteri gruplarını memnun etmek için yüksek ürün kalitesine ve kapsamlı servis hizmetlerine öncelik tanıyoruz. Ancak, her şeyden önce müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile her zaman için adil ve ortaklık ilişkilerini önde tutan bir ilişkiye önem veriyoruz.

VEKA AG’nin önem verdiği diğer bir esas ise çevre sağlığına karşı olan sorumluluktur. Bu sadece hammaddelerin ve imalat yöntemlerinin seçimi açısından değil, ürünlerin geliştirilmesi ve kapsamlı geri dönüşüm (Recycling) faaliyetleri açısından da geçerlidir.

 

  bu sayfayı yazdır
  sayfanın başına dön
  geri